Сьогодні Чернігівський міський голова повідомив, що першим перерахував 100 тисяч гривень на рахунок 2-ї міської лікарні, яка прийматиме хворих на Коронавірус. Він також відзначив, що бізнес збирати не буде і ні до кого не звертатиметься, аби вони вчинили так само.

Як відомо, то ще три дні тому, з відповідним зверненням до “Слуг народу” звернувся депутат від, 206 округу Антон Поляков. Але, жоден з них так і не відреагував.

Відзначимо, що від Чернігова є троє нородних депутатів – це Сергій Гривко, власник “Тойота-центру” Олег Семінський та “смотрящий” від “Слуг” Павло Халімон. Олег Семінський донедавна розміщував рекламу на бордах міста тч запускав рекламу по радіо. Але, зараз всі вони жодної активності не проявляють і коштів не перерахоють. Не виключенням став і голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, який ще з початку року потрапив у скандал із багатотисячними витратами на власну рекламу. Та от тільки на допомогу лікарням у нього коштів не виявилося. Одним словом – не “Слуги”, а “ЖЛОБИ”!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ