Сьогодні стало офіційно підтверджено, що депутат Верховної ради Сергій Шахов захворів на короновірус. Він входить до складу депутатської групи «Довіра». У цю ж групу входить також одіозний депутат, головний підозрюваний у справі розкрадання державного майна (більше 2 млрд. гривень), подільник Гонтарєвої, Борис Приходько. Оскільки, востаннє Сергій Шахов був у Верховній раді 6 березня (за документами реєстрації, а як насправді достеменно невідомо) він контактував із Борисом Приходьком, який після цього був на Чернігівщині та спілкувався із десятками людей (також з пенсіонерами, які є у найбільшій групі ризику, відповідно до інформації з його фейсбук сторінки), яких відвідував у різних закладах соціальної сфери. Тож не важко здогадатися, якими трагічними подіями може все закінчитися. Тож саме пан Приходько стане людиною, яка привезла короновірус на Чернігівщину, а щоб це підтвердилося чи спростувалося, потрібно зачекати лише декілька тижнів, коли коронові-рус себе проявить. Цієї ситуації можна було б уникнути, якщо б Приходько знаходився зараз за гратами або ж у СІЗО за розкрадання 2 млрд гривень державних коштів.

Про вірогідне інфекціонування Бориса Приходька написав і голова групи “Довіра” Олег Кулініч. На своїй сторінці він написав наступне.

У зв’язку з інформацією про виявлення коронавірусу у нашого колеги Сергія Шахова:

➖ всі помічники народного депутата, а також працівники секретаріату депутатської групи «Довіра», які мають ознаки ГРВІ та контактували з Сергієм Шаховим, вже проходять експрес-тести на коронавірус

➖ ми як відповідальні громадяни виконуємо рекомендації уряду щодо карантину, в той же час в самоізоляції перебуватимуть лише ті особи, які за останній час безпосередньо контактували з хворим. Абсолютна більшість членів нашої групи востаннє контактували з колегою під час парламентського тижня 2-6 березня.

➖ головне, чого ми всі зараз бажаємо – це швидкого одужання і здоров’я Сергію Володимировичу❗️

Найбільший ворог – це паніка, тож зараз потрібно виконувати рекомендації та підтримувати один одного у цій складній ситуації!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ