Народний депутат України від Слуги народу Олег Семінський не полишає їдей з кредитами, які він планує повісити на Чернігів. Нещодавно він виступив з ідеєю про кредит для закупівлі електобусів. Тепер в нього виникла нова ідея – кредит для будівництва заводу з переробки сміття. Про це Олег Семінський написав на своїй сторінці в Фейсбук :

“Інвестиційний фонд “Nefco” готовий співінвестувати у будівництво в Чернігові сміттєпереробного заводу. Одна з умов – використання нами фінських обладнання і технологій. Щоб налагодити співпрацю і розробити план подальших дій, сьогодні наша делегація зустрічалась з представниками трьох компаній-виробників обладнання, а також з керівництвом фонду. Попереду значний об’єм роботи – розробка бізнес-плану і зустрічний візит. Про хід проекту буду інформувати”.

Олег Семінський

Судячи з останнього посту нардепа зрозуміло, що Nefko готовий виступити співінвестором будівництва лиша за умови, якщо будуть використані технології та обладнання фінських компаній. Фактично це означає, що Чернігів має купити все обладнання в три дорого у фінських підприємств та ще повернути кредитору його гроші. Якщо це так вигідно, то можливо Олегу Семінсьму варто витратити власні кошти та виступити співінвестором? А не в тягувати у власні виборчі афери все місто!

Варто нагадати, що ще рік тому, Олег Семінський з’явився з Інвест ідеєю до обласної ради. Та запропонував 100 мільйонів доларів інвестицій від американців на будівництво склозаводу в Городнянському районі. За це він зажадав виділення родовищ кварцового піску. Депутати погодилися, хоча були я ті, що виступав проти і називав цє аферою від Семінського. Минув рік, жодної американської інвестиції так на Чернігівщині і не з’явилося, а завод ніхто не будує. Замість цього кварцовий пісок з родовища успішно продають до Росії.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ