Одіозний депутат Верховної ради, подільник Гонтарєвої та головний обвинувачений у справі розкрадання бюджетних коштів на суму більше 2 мільярдів гривень Борис Приходько, розпочав підготовку до зриву місцевих виборів на Чернігівщині. До таких висновків спонукає аналіз ситуації, що нині відбувається за прямою координацією Приходька.

Нагадаємо, що 210 виборчий округ єдиний в Україні, члени дільничних виборчих комісій на якому і досі не отримали зароблених коштів від держави, за організацію та проведення парламентських виборів 2019 року. Це сталося через дії Бориса Приходька, коли він, попри однозначний вибір людей, які проголосували проти нього, всіма способами підтосовував результати голосування на свою користь. Як наслідок, неодноразово змінювався склад ОВК, який випадково «забув» розрахуватися з людьми. На публічних заходах, Борис Приходько неодноразво заявляв, що знає про цю проблему та обіцяв її вирішити. Навіть реєстрував відповідну законопроект, однак і досі питання для людей не вирішено і сума близько 4 мільйонів гривень, що необхідна для виплат членам ДВК зависла десь у повітрі.

Натомість зараз помічники приходька продовжують знущатися з людей, які працювали на виборах, надсилаючи їм повідомлення, що вони знову мають писати звернення на імя Приходька з проханням допомогти.

Але наші джерела повідомляють, що така ситуація є штучно створеною, і невиплата зарплати членам ДВК 210 округу та загроза зриву місцевих виборів є елементом шантажу влади з боку Бориса Приходька. Оскільки Приходько мав домовленості і з минулою владою і з колишнім генпрокурором вже від нової влади Рябошапкою про непритягнення його до відповідальності за розкрадання 2 мілярдів гривень. Але після скасування недоторканості, та звільненням Рябошапки, Борис Приходько знову опинився під загрозою переміститися з крісла депутата за грати. Тож йому потрібно шукати нові домовленості. Власне блокуюючи своїми діями виплати людям зароблених коштів, він ставить під загрозу проведення виборів на Чернігівщині. Адже членами ДВК з року в рік працюють одні й ті ж самі люди, які й досі не отримали зароблених коштів.

Тож очевидно, що на майбутніх місцевих виборах просто не буде кому працювати і все через дії Бориса Приходька, який всіма способами намагається уникнути відповідальності за свої злочини.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ