Новий “смотрящий” за Чернігівщиною від “Слуги народу” Павло Халімон зажадав 1 мільйон гривень. З відповідним позовом він звернувся до Новозаводського районного суду. Як виявилося, ставленик групи Приходька-Давиденка образився на Антона Полякова за розкриття інформації про продаж округів на виборах до Верховної Ради. В ухвалі суду міститься інформація, на що саме скажится Павло Халімон. Так, в газеті “Весть” від 19. 11.2019 було опубліковано: “Халімон з Давиденко торгували округами”; “Павло Халімон заявив мені, що кандидатура Давиденка була затверджена самим президентом”; “служба безпеки Микитася завезла 1,5 мільйони $ за те, що на 206 “слуга народу” програє. Халімону була дана відповідна команда. Після чого Халімон через обласний штаб став саботувати нашу передвиборчу кампанію”; “вони нам не віддавали посвідчення, щоб ми не могли приймати участь в засіданнях ОВК. – Хто вони? – Гривко і Халімон”.Павло Халімон попросив у суду зобов’язати Антона Полякова спростувати інформацію та компенсувати йому 1 мільйон гривень моральної шкоди і 59 тис. матеріальної.

Халімон – ухвала суду

Варто відзначити, що Антон Поляков наприкінці 2019 року, у публічній площині, неодноразово підіймав питання продажу округів на Чернігівщині. Як відомо зі ЗМІ, то вперше це питання обговорювалося в кабінеті Андрія Богдана. Потім на фракції за участі президента. А також, на з’їзді партії “Слуга народу”. Тоді, у більшості не виникало сумнівів, що Павло Халімон, як керівник штабу на Чернігівщині від Слуги народу, мав відносини з групою Приходька-Давиденка. Саме ця група фінансувала Слуг, за що отримала можливості пройти самим і торгувати округами. Так, на 208 окрузі Валерія Давиденка кандидат від “Слуг” жодного разу на окрузі не з’явився. Через що і програв. А на 210 окрузі, де йшов партнер Давиденка – Борис Приходько, кандидатом від Слуг випадково став кум Халімона – Дмитро Пахомов. Який для своєї перемоги не робив нічого і тільки по виклику Приходька відпрацьовував, що йому скажуть.

Пахомов з Приходько – спільний брифінг для перемоги останнього

Як бачимо, то це було б не можливо, якщо б Павло Халімон, як керівник штабу, не працював би на групу Приходька-Давиденка. Тому, очевидно, що зв’язка Халімон-Приходько-Давиденко відпрацьовували і інші округи, фактично продаючи їх конкурентам за бездіяльність кандидатів від “Слуги народу”, або вчинення їм перепон, як у випадку з Поляковим.Наразі історія, завдячуючи позову Халімона, отримала продовження, незважаючи на те, що керівництво партії цього не прагнуло, бо і так всім все зрозуміло. Позов потрібен впершу чергу самому Халімону і його роботодавцям – Приходько-Давиденко. Бо призначення Халімона “смотрящим” за Чернігівщиною, відкриває можливості до розташування своїх кандидатів на місцевих виборах і не виключення – до продажу округів. А от же їм потрібно, хоть якось, відбілити Халімона в очах керівництва партії і того ж Зеленського. Та легкої прогулянки, у Халімона з компанією, в кабінетах феміди, точно не буде.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ