Під час робочої зустрічі у Комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Олег Семінський звинуватив Владислава Атрошенка в контролі тарифів на тепло.

“У нас ситуація кричуща. Тарифи на тепло підконтрольні місцевій владі і водночас мер Атрошенко є бенефіціарним власником теплокомуненерго. Маємо необгрунтовані й не прозорі тарифи на тепло. Ціни просто виставлені і люди отримують нечесні платіжки. Цьому треба покласти край. Треба позбавити недобросовісних керівників міст можливості піднімати ціни для населення. Так тарифи стануть справедливими” – заявив Семінський на своїй сторінці в Фейсбук.

Також, на думку народного депутата сьогодні одні міста у встановленні тарифів підпорядковані НКРЕКП, інші – місцевим органам влади. Які міста вільні від НКРЕКП у прийнятті тарифів на тепло? Семінський не уточнив. Бо насправді, всі тарифи на тепло затверджуються і контролюються державним регулятором. Про що Народний депутат має знати. Більше того, Олег Семінський є співавтором скандального законопроекту, яким унеможливлюється оскарження прийнятих рішень НКРЕКП.

Що стосується заяви Олега Семінського, про те, що Атрошенко є бенефіціарним власником теплокомуненерго. То Новини Чернігівщини готові надати Семінському площу для розміщення всіх доказів. А також, чекаємо від нього заяви до правоохоронних органів.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ