Сьогодні на Ічнянщині, в селі Припутні, було побито священника Православної церкви України отця Леонтія (Пустовойта). Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук Володимир Брюховецький.

“Московська агентура, яка діє під традиційною ширмою російської православної церкви, намагається втриматися на Чернігівщині за допомогою тітушок та криміналітету.
Сьогодні, у селі Припутні Ічнянського району (де громада офіційно зареєструвала перехід до Православної церкви України) побили українського священника, який з відповідними документами у супроводі селян намагався увійти до храму, який належить ПЦУ.
Незважаючи на думку та рішення селян, у Припутнях кримінальними методами здійснює спроби зберегти свій вплив структура так званої Ніжинської та Прилуцької єпархії московського патріархату, яку очолює Олег Вечеря, відомий як “архієпископ Клімент”. Вечеря є вищим архієреєм російської православної церкви, членом міжсоборної присутності РПЦ (вищий релігійний орган РПЦ куди кандидатів визначає особисто Гундяєв). Саме Вечеря кілька місяців тому в Ніжині приймав та висвячував на єпископа російської церкви кримського сепаратиста, державного зрадника України, громадянина російської федерації Костянтина Чернишова.
Сієте екстремізм – пожинатимете екстремізм. За все відповісте. “Руской вєсни” на Чернігівщині не буде. Сил у вас не вистачить”.
Фото побитого отця Леонтія (Пустовойта)

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ