Вже в цьому році мають відбуватися ремонти доріг по всій країні. Сума для держави рекодна. Планують використати 86 мільярдів гривень. Не дивно, що на цей бюджетний пиріг вирішать зазіхнути, м’яко кажучи, не чисті на руку ділки. Так, за повідомленням в телеграм каналі народного депутата Антона Полякова, на Чернігівщині вже з’ явилася Вінницька фірма “прокладка” Автострада, що належить Максиму Шкілю і є гаманцем для його кума, колишнього міністра Омеляна. Антон Поляков описав цю появу так:

“В преддверии анонсированого Гончаруком грандиозного строительства дорог на 86 млрд.,всплыла крайне любопытная информация, которой обязан поделиться с вами. Оказывается, в схеме по освоению миллиардов уже определён один из основных участников в лице ООО “Автострада”. Для понимания всего происходящего отмечу, что данное ООО было создано в 2016 году, как раз под назначение Гройсмана Премьером и сразу же стало основным в освоении денег по Винницкой области. “Автострадой” владеет такой себе Максим, но не Микитась, а Шкиль, которого не без оснований считают кошельком Гросмана-Луценка-Омельяна. С “гиперлупером” Омельяном они кстати кумовья. По информации из открытых источников, в период премьерства Гройсмана, “Автострада” с лёгкостью выигрывала все тендеры, с космической ценой строительства дорог в 23 млн.грн. за километр. Более того отмечу, что представители данного ООО уже изучают проекты и на моей родной Черниговщине и проводят переговоры с ОГА.
На завершение напомню эпизод с сериала Слуга народа, где Голобородько боролся с дорожным распилом. Так вот, в реальности “слуги” Народа с распилом не собираются бороться. Да и смотря на эту историю с Винницкой “Автострадой”, фраза “Я ваш приговор” уже не актуальна”.

Згідно оголошеної інформації, то вже зараз представники Автостради ведуть перемовини з Чернігівською ОДА та вивчають плани майбутніх будівельних робіт. Більше того, за інформацією із власних джерел ми дізналися, що голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко вже зустрічався з кандидатом на посаду керівна управління капітального будівництва, якого рекомендували саме в Автостраді.

Нагадаємо всім, що колишній керівник УКБ при Чернігівській ОДА Андрій Тишина, який успішно розпилив 500 мільйонів бюджетних коштів, був звільнений за згодою сторін, без будь-яких наслідків. Наразі ця посада є вакантною і дуже привабливою з огляду на мільярди, що мають зайти вже цього року.

Хто такий Максим Шкіль і його Автострада, читайте в наступних матеріалах. Бо, з легкої руки Прокопенка, ця машина по освоєнню бюджетних коштів, вже скоро може з’явитися на Чернігівщині.

Той самий Максим Шкіль

1 COMMENT

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here