За три місяці на посаді голови Чернігівської ОДА філософ Андрій Прокопенко перетворився в справжнього PRаса. Він тельки спромігся привернути до себе увагу ЗМІ порожніми заявами про будівництво автозаводу Volkswagen, а й розгорнув цілу рекламну компанію себе. Від роликів в інтернеті, до бордів з особистим антикорупційним номером та газетою в кожний дім.

Як стверджує Андрій, то на ці PRастичні примхи він не витратив жодної копійки з бюджету. Переконує, що все за власний кошт. Хоча, журналісти в це мало вірять, як і місцеві політичні оглядачі. Більш детально про PRасівську діяльність Прокопенка, на своєму телеграм каналі t.me/poliakovanton написав народний депутат Антон Поляков:

“В Черниговской ОГА создан отдельный совершенно секретный отдел пропаганды. Кодовое название «ньюз-рум».
В состав «ньюз-рума» входят несколько журналистов, операторы, монтажеры и редакторы новостных лент. Всего около 15 человек.
Основная цель этого войска – пиар губернатора Андрея Прокопенка.
Для пропаганды уже даже купили несколько сайтов.
«Ньюз-рум» подчиняется непосредственно губернатору.
И очень интересная деталь. Хоть «ньюз-рум» и все его работники базируются в помещении областной администрации, зарплату они получают с отдельного фонда в конвертиках. Месяц их работы обходиться в 250 000 гривен. То есть, за четыре месяца нужен такой маленький миллиончик. За годик три лимончика.
Все бы ничего, вот только вопрос «откуда деньги, Зин»? Откуда у губернатора такие суммы?”

Питання, то ж звідки у бідного філософа гроші на PR? Залишається відкритим. Будемо тримати в курсі наших читачів і спробуємо відкрити всі джерела фінансування PRасівської хвороби Андрія Прокопенка.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ