Обвинувачений у крадіжці 2 млрд.грн. з Аграрного фонду банкір, а нині депутат Борис Приходько повідомив у декларації, що тримає у готівці 3 мільйони доларів.

Крім цього у нього є готівка у євро, доларах, англійських фунтах та 3-и мільйона гривень та ціла колекція ексклюзивних годинників – Vacheron Constantin, De Bethune, A. Lange and Sohne, Audemars Piguet, Breguet, Jaeger le Coultre, Panerai, Damiani. Коли і за скільки він їх купив, Борис Приходько не пам’ятає.

А от головним джерелом свого збагачення Борис вказав боргові цінні папери, які він регулярно скуповує у міністерства фінансів України за вкрадені у держави гроші та отримує з них шалені відсотки.

Нагадаємо всім, що в 2013\2014 році Борис Приходько разом з групою осіб вкрали з аграрного фонду 2 млрд гривень через Брокбізнесбанк. У вересні 2014 його було заарештовано та обвинувачено у крадіжці. Та вже через два місяці він вийшов під заставу. Справа у суді опинилася тільки 2019 році, але через депутатський статус обвинуваченого була зупинена. Генеральний прокурор подання на зняття недоторканості з Бориса Приходька так і не підписав. А пізніше з’явилися повідомлення, що Борис Приходько домовився з новою владою і почав фінансувати фракцію «Слуги народу».

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ