Одіозний депутат Верховної Ради, подільник Гонтарєвої у справі розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень) Борис Приходько вчергове продемонстрував, що його абсолютно не хвилює доля і проблеми жителів Чернігівщини, яких він просто використовує для досягнення своїх цілей та імітування бурхливої діяльності.

Такий висновок можна зробити, звернувши увагу на питання, які пан Приходько підіймав на зустрічі з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Так, на своїй фейсбук сторінці Приходько вказує на те, що на окрузі проблеми з доставкою платіжок у віддалені сільські відділені, а через це селяни отримують необгрунтовані штрафи.

Вже тут стає зрозумілим, що Приходько абсолютно не розуміє, що у селах Чернігівщини, а особливо віддалених вже майже два роки немає стаціонарних поштових відділень. І дана проблема виникла в людей ще тоді, коли Борис Приходько ще не знав, що купуватиме голоси виборців і фальстфікуватиме результат голосування на 210 окрузі на свою користь.

Більше того, достатньо було переглянути ЄДРСР, аби зрозуміти, що вже є судове рішення про зобовязання Укрпошти відновити всі закриті стаціонарні відділення. Натомість проблема у тому, що ані Смілянський – директор Укрпошти, ані Криклій – міністр інфраструктури, ані безпосереднії їх керіник – прем’єр-міністр Гончарук його не виконує. Більше того, Олексія Гончарука влаштовує така ситуація, адже напередодні було прийнято рішення про підвищення рівня зарплат ТОП-чиновникам. І нині, директор Укрпошти пан Смілянський, отримує нагороду за закриття стаціонарних поштових відділень щомісяця близько 2 млн. гривень заробітної плати.

Тож якби Борис Приходько дійсно переживав та піклувався про селян, жителів 210 округу, які продовжують потерпати від закриття стаціонарних поштових відділень, він би з першого дня виникнення цієї ситуації намагався б її вирішити. Крім того, він би мав вимагати негайної відставки пана Смілянського, а не робити вигляд, що нічого не відбувається. Та і чи знають обдурені селяни, що і у самого Приходька зарплата тепер 100 тисяч гривень, питання риторичне.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ