Депутат Верховної Ради, член парламентської групи «Довіра», який підозрюється у розкраданні державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень) Борис Приходько перестав відвідувати територію 210 виборчого округу (Прилуки, Козелецький, Бобровицький, Прилуцький райони). Натомість, тепер зустрічі з колективами людей та участь в різноманітних заходах беруть його помічники.

Протягом грудня, Борис Приходько жодного разу не був на території округу, хоча впродовж жовтня-листопада Приходько здійснив 15 таких поїздок. Все це може свідчити лише про те, що пан Приходько почав свідомо уникати зустрічей з людьми. Адже йому не має як їм пояснити свої дії, які суперечать його передвиборчій програмі, а також йдуть у розріз з інтересами та проблемами жителів Чернігівщини.

Так, цього тижня Верховна рада розглядатиме у другому читанні законопроект щодо впровадження ринку землі. Борис Приходько, разом з Валерієм Давиденком та рядом інших депутатів, ще до першого читання заявили, що не підтримають цей законопроект. Однак голосування свідчило про інше. Після цього, Приходько знову заявив, що буде радитися з фермерами бо розуміє, що законопроект потрібно виправляти і взагалі варто спитати людей. Але досі цього зроблено не було. Навпаки, Борис Приходько, разом з Валерієм Давиденком, який допомагав йому здійснювати фальсифікації на 210 окрузі під час виборів, увійшли до складу депутатської групи «Довіра», Очолюваної Олегом Кулінічем. І тепер, вони виконуватимуть всі вказівки, та голосуватимуть так, як буде потрібно нинішній владі. Інакше, у разі недотримання цих домовленостей, Борису Приходько доведеться відповідати за скоєні злочини і розкрадання. Немає жодних сумнівів, що і у другому читані Приходько голосуватиме за розпродаж землі. А вигадувати як це пояснити буде людям стане все складніше.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here