Як повідомлялося раніше, одіозний депутат Верховної Ради, подільник Гонтарєвої у справі розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень) Борис Приходько вступив до лав новоствореної депутатської групи «Довіра», яку очолив Олег Кулініч.

Однак, пан Приходько цілеспрямовано приховав від громадськості цей факт, що може свідчити про те, що вступ у дану депутатську групу вимушений крок з його боку, аби уникнути кримінального переслідування за здійсненні злочини. Такий ви-новок можна зробити, проаналізувавши інформацію, яку надає Борис Приходько.

Так, 20 листопада, на своїй Фейсбук сторінці, Борис Приходько повідомив, що взяв участь у програмі «Виборчий округ» на телеканаді UA: Чернігів. Про те, коли програма вийде в ефір, депутат написав, що повіжомить додатково. 3 грудня 2019 року програма вийшла в ефір. Однак, Приходько про це не повідомив. Більше того, саме 6 грудня Приходько стає членом депутатської нрупи «Довіра», але у передачі, що цього дня виходить в ефір, вінт представлений як позафракційний.

Таким чином, Борис Приходько, вкотре подає неправдиву інформацію суспільству, використовуючи у своїй брудні грі ЗМІ. Цими діями Борис Приходько вчергове продемонстрував, що йому байдуже на інтереси людей і він робитиме все, аби уникнути відповідальності за вчинені злочини.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ