Одіозний депутат Верховної ради, подільник Гонтарєвої у справі розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень) Борис Приходько сьогодні вперше не з’явився на засідання у Раді. І сталося це не внаслідок того, що прокурор Рябошапка вніс подання на зняття недорканості з пана Приходька.

Борис Приходько, замість роботи у парламенті, як того вимагає закон, вирішив як зазвичай його не виконувати і поїхав на 210 округ. Хоча на роботу в округах депутати мають окремо визначені дні, як того вимагає робота парламенту. Не важко уявити, які б були наслідки, якби такий крок вчинив звичайний працівник підприємства. Скажімо, хірург замість операції, вирішив би з’їздити до друзів. Або ж пожежник, замість гасіння пожежі, вирішив би відпочити на дивані біля телевізора, адже п’ятниця можна і не працювати.

Але особливого цинізму викликає те, що Борис Приходько поїхав вітати аграріїв з їхнім професійним святом. А двома днями раніше, пан Приходько проголосував за розпродаж землі, не спитавши їхньої думки. Фактично, цим голосуванням він зрадив аграріїв. Це вже не вперше Борис Приходько вдається до такої тактики: обіцяє одне, а робить зовсім інше. Тож як говорить народна мудрість: брехнею світ пройдеш та назад не вернешся. Подейкують, що саме так станеться і з Приходьком, який вже не повернеться до Верховної Ради, а відповідатиме за свої злочини згідно закону.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ