Борис Приходько сьогодні проголосував за продаж землі.
Якщо проаналізувати риторику пана Приходька, то він неодноразово заявляв, що буде радитися з людьми при прийнятті важливих питань. Питання ринку землі якраз і відноситься до такого. Більше того, Чернігівщина, а зокрема 210 округ, від якого Борис Приходько опинився у парламенті, відомий своїми аграрними підприємствами і господарствами, що вважаються одними з кращих в країні.

Так от більшість людей виступили проти ринку землі. Однак Приходько вчергове не дослухався їхньої думки і вирішив зробити по-своєму, проголосувавши за розпродаж земель.

Але й тут ще не все. Було зрозуміло, що Приходько голосував за земельний розпродаж не так для показу своєї підтримки президента і команди «Слуги народу», як для того, аби не опинитися за гратами. Адже як повідомили наші журналістські джерела, 100% складу фракції «Слуги народу» перед голосуванням не підтримували рішення щодо запровадження ринку землі. Саме тому була поставлена задача заручитися підтримкою позафракційних депутатів. Одним з них і став Борис Приходько, на якого знайшов свій підхід Генпрокурор Рябошапка. Адже саме в Генпрокурора вже більше місяця знаходиться подання про зняття недоторканості з Приходька, яке він вперто не вносить на розгляд Ради.

Тож сьогоднішня ситуація ще раз засвідчила – Борис Приходько голосуватиме за продаж і підтримку будь чого, аби продовжувати грабунок країни, у даному випадку аграріїв, та аби уникнути відповідальності перед законом, зокрема за розкрадання 2 млрд гривень бюджетних коштів.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here