Вчора відбувся з’їзд політичної партії «Слуги народу», на якому було прийнято ряд стратегічних і доленосних рішень. Мова йде насамперед про зміну керівника найбільш підтримуваної в країні політичної сили.

Разом з тим, не виключено, що через певний час відбуватимуться й інші зміни. Підтвердженням цього є вже сьогоднішнє рішення про зміну представника президента у Кабміні. Подейкують, що перестановки можуть торкнутися і Генпрокурора, який сьогодні викликає чи не найбільше запитань. Відомо, що пан Рябошапка свідомо не вносить подання на зняття депутатської недоторканності з Бориса Приходька, хоча має на те всі необхідні підстави.

Розуміючи, що у будь який час ситуація може змінитися, Борис Приходько відправив на з’їзд партії свою людину, яка була неоднаразово помічена під час засідань ОВК № 210 і виступала на стороні Бориса Приходька. Йдеться про особистого юриста Павла Халімона (відмічений червоним колом на фото). Саме він обслуговував команду пана Приходька на 210 окрузі. А сьогодні він вже не переховується і відкрито перебуває у компанії Павла Халімона, Дмитра Пахомова, Сергія Гривка та Ніжинського активіста Олександра. Всі вони є вихідцями з «Нашого краю» Валерія Давиденка, партнера Приходька і співучасника у справі розкрадання 2 млрд. гривень Аграрного фонду. Це вчергове доводить, що Борис Приходько купив собі право балотування на окрузі 210. Адже саме тут офіційний представник «Слуги народу» Дмитро Пахомов отримав найнижчий показник підтримки і гарантії від Давиденка, що стане міським головою Прилук.

Сьогодні Борис Приходько та Валерій Давиденко шукають нові варіанти впливу на людей з числа команди президента, аби навіть після зняття Рябошапки й далі уникати відповідальності за свої злочини, зокрема у справі розкрадання 2 млрд. гривень.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ