Одіозний депутат Верховної ради, подільник Гонтаревої у розкраданні державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень) Борис Приходько продовжує брехати людям та не виконувати своїх передвиборчих обіцянок.

Йдеться про обіцянку пана Приходька допомогти людям і виправити ситуацію з електричкою Київ – Ніжин, яка проходить через левову частку населених пунктів 210 виборчого округу і яка має величезний попит, але їздити з комфортом і відповідно до правил перевезень у ній не можливо. Борис Приходько знімав навіть відповідне відео на цю тему

Але минуло вже більше 4 місяців, а Борис Приходько й досі не зробив нічого, аби люди у цій електричці почувалися людьми. Адже їхати у нормальних умовах там досі не реально. Борис Приходько не подав жодного запиту з цього приводу, немає також жодного звернення, виступу з трибуни тощо. Тобто людина вчергове скористалася людською бідою і горем, пообіцявши вирішити проблему, не зробила для її вирішення абсолютно нічого.

Тож можна присвятити слова самого Приходька, які він адресував до влади, до нього самого: «Досить робити справи на папері, давайте робити реальні справи для людей». А замість справ, Борис Приходько вибрав варіант брехати людям і не виконувати власних обіцянок.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ