Днями у стінах Козелецького геріатричного пансіонату, що на Чернігівщині, сталася трагічна подія. Один з його пацієнтів отримав складні опіки та потрапив до районної лікарні.

Місцеві жителі, що не бажають називати своїх імен, адже досі переживають за своє життя і здоров’я, подейкують, що хоч офіційна версія трагедії це цигарка і не дотримання правил безпеки, насправді ж, як вважають вони – це помста пацієнтам за їх голосування на дострокових парламентських виборах 21 липня.

Тоді геріатричний пансіонат практично у повному складі прголосував проти Бориса Приходька, через що останній почав щодо них незаконні дії: на пацієнтів чинився тиск, їх залякували, а адміністрацію закладу, зкорема його директора люди Приходька взяли у полон та незаконно утримували. Це унеможливило його прибуття до суду, де б директор пансіонату під присягою мав дати свідчення про дії пана Приходька.

Додамо, що саме через незаконні судові рішення, Борис Приходько вкрав голоси немічних пацієнтів геріатричного пансіонату, та скасував їх, тим самим привласнивши собі перемогу на виборах, хоча люди вирішии інакше. Тож місцеві жителі кажуть, що незабаром слід очікувати нових трагічних випадків у стінах пансіонату або повязаних з адміністрацією закладу, адже Приходько пообіцяв по-мститися їм.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ