Вже на третьому місяці роботи Верховної ради IX скликання сталася не пересічна подія, пов’язана з депутатом по 210 виборчому округу Чернігівщини (Прилуки, Козелецький, Бобровицький, Прилуцький рафони) Борисом Приходько. Йдеться про те, що пан Приходько почав уникати зустрічей з виборцями.

Ймовірно, це повязано із тим, що з кожним днем все більше людей дізнається про оборудки, у яких замішаний пан Приходько. Йдеться перш за все про його неявку на судові засідання у справі розкрадання 2 млрд. державних коштів, де Приходько є головним підозрюваним.

Очевидно, що люди задаватимуть питання і про його «роботу» у Верховній раді, де він вже встиг відмітитися антинародними голосуваннями, збрехавши виборцям про те, що нібито голосував «ЗА» відміну депутатської недоторканності та імпічмент, хоча насправді проголосував «ПРОТИ».

Так, у п’ятницю, 1 жовтня напередодні професійного свята соціальних працівників, Борис Приходько не з’явився на окрузі. Натомість зі святом від його імені працівників вітала така собі Ада Могила. Згідно з інформацією наших журналістських джерел, ця пані є фігуратном кримінального провадження щодо підкупу виборців, яке здійснював пан Приходько під час виборчої кампанії. Аналізуючи її профіль у Фейсбуці, не важко здогадатися, що вона продовжує свою роботу на пана Приходька в якості тепер вже помічниці, але неофіційної. Адже згідно з інформацією офіційного сайту ВРУ, у Приходька немає помічників.

Тож зараз, спостерігаємо ситуацію, коли пан Приходько як може уникає зустрічей з людьми, а також боїться відповідати на незручні запитання.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ