Сьогодні вперше у Верховній раді IX скликання відбулася відправна подія. Йдеться про голосування за надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича.

Наступним, за нашою інформацією, стане аналогічна дія і щодо Бориса Приходька. От тільки чи опиниться пан Приходько за гратами – доволі сумнівне питання і ось чому.

Якщо поглянути на голосування Бориса Приходька по питанню Дубневича, то бачимо, що він проголосував «ЗА» щодо надання згоди на притягнення до відповідальності, а також утримався, що прирівнюється до голосу «ПРОТИ» затримання та тримання під вартою Дубневича. Не важко здогадатися, що на подібний розвиток подій щодо себе очікує і сам Приходько, адже як потім пояснювати виборцям 210 округу, яких він постійно й так дурить, чому він опинився у кайданках прямо у залі засідань, адже завжди розповідає, мовляв інформація про розкрадання ним 2 млрд. бюджетних коштів, то видумка.

Також, саме зараз тривають перемовини між Приходьком та його командою мародерів, до складу якої також входить і народний депутат Валерій Давиденко, щодо узгодження суми можливої застави. Не важко здогадатися, що якщо фірми повязані із Дубневичем, обікрали бюджет країни на близько 1,5 млрд., а застава буде в районі 93 мільонів гривень, то приблизно про аналогічні суми йтиметься і у справі Прихлдька. Отже, бачимо, що прокурор Рябошапка робить все, аби побільше заробити, на одіозних депутатах, зокрема на Приходьку, натомість не робить нічого, аби він відповів за законом та опинився за гратами за розкрадання 2 млрд. гривень. Відомо лише одне, що Борис Приходько боїться незручних запитань, маніпулює фактами та не доносить правдивої інормації до жителів свого округу.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ