Здавалося б, що має робити обраний депутат Верховної ради на мажоритарному окрузі ?

Вирішувати проблеми та відстоювати права та інтереси виборців. Однак, це якщо ми говоримо про обраного депутата. На окрузі 210 Чернігівської області (Прилуки, Козелецький, Бобровицький та Прилуцький райони) все з точністю та навпаки. Тут попри волю і вибір людей, шляхом тиску, підкупу, побиття та інших протизаконних дій, депутатом став Борис Приходько. З часу його перебування у Верховній раді, жодна, хоч найменша проблема округу залишається невирішеною.

Натомість, пан Приходько, час від часу, з’являється на різноманітні свята, де замість звіту про свою роботу, пропонує людям їжу та ще й в особливому форматі, що був особливо популярним у Середньовіччі, коли багачі хотіли показати власні статки і значимість та здивувати інших людей.

Йдеться про смаженого на вертилі кабана, якого Борис Прриходько систематично носить із собою. Нагадаємо, що і під час виборчої кампанії пан Приходько відзначився кабаном і у Козельці, правда там від споювання людей в одного чоловіка не витримало серце і настала смерть.

Але, схоже, пану Приходько це до лампочки і він продовжує свої гуляння з кабаном. Схоже, депутат Верховної ради, банкір Януковича та подільник Гонтарєвої у справі розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень) Борис Приходько не збирається вирішувати реальних проблем 210 округу, натомість пропонуючи хліб і видовища, які на певний час затьмарюють розум людей, однак не вирішують їхні проблеми, яких щодня тільки більшає.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ