Минулого тижня суспільство сколихнула новина про закриття одного з найбільших платників податків в Україні – тютюнової фабрики у Прилуках, що входить до складу British American Tobacco. Тисячі прилучан ризикують лишитися без роботи, а місто без мілйонів гривень податків від виробництва. Це сталося внаслідок голосування Верховною радою Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Найбільш прикрим є те, що саме за цей проект голосував депутат Верховної ради, банкір Януковича та подільник Гонтарєвої у справі розкрадання державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень) Борис Приходько, який мав би сприяти захисту інтересів громадян, а також піклуватися про жителів округу. Однак, пан Борис вчергове їм збрехав.

Особливо цинічним виглядає те, що зараз пан Приходько з телекамерами приїхав під фабрику у Прилуках, розповідати, який він захисник Прилук та жителів міста. Незабаром, саме такі репортажі ми ймовірно побачимо. Однак варто памятати, що фабрика припинила свою роботу в тому чиислі через дії Приходька та його голосування за відповідний законопроект.

Така ситуація вчергове доводить, що пан Приходько не робить нічого, для вирішення нагальних проблем, а лише їх створює.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ