Минуло вже достатньо часу з моменту формування і роботи нової влади. Обраний президент, сформований уряд, є владна більшість у Верховній раді. Здавалося б, що може заважати повноцінно працювати і виконовувати передвиборчі обіцянки. Однією з яких, до речі, була президентська обіцянка саджати.

Але весна пройшла, минуло літо, на календарі вже середина осені, а віз і нині там. Тобто жоден великий корупціонер і злодій не сидить за гратами.

А ходити новій владі далеко не треба. Один з головних розкрадачів державного майна, в особливо великих розмірах (близько 2 млрд. гривень), подільник Гонтарєвої, обвинувачений у справі Брокбізнесбанку, Борис Приходько ховається за депутатською недорканністю та ігнорує відповідні судові засідання у своїй справі.
Для участі його у засіданнях із подальшим притягненням до відповідальності, потрібне подання Генпрокурора на зняття недорканності. Всі документи у Генпрокурора є. Але немає бажання чи можливо сталося дещо інше.

Якщо аналізувати діяльність Бориса Приходька, зокрема його шлях до депутатства, то вся виборча кампанія відбувалася шляхом порушення закону, побиття журналістів, тиску, залякувань та тотального підкупу. Це спонукає до висновків, що Борис Приходько аби уникнути відповідальності за все скоєне, просто домовився з генпрокурором.

Адже останній проігнорував народних депутатів та їх виклик і навіть не з’явився на засідання антикорупційного комітету, для дачі відповідних пояснень, чому не розслідується справа Приходька.

На жаль, сьогодні, всі ми стаємо свідками тотальної бездіяльності і неспроможності влади виконувати свої ж обіцянки. А зважаючи на те, що новий президент наголошував, що пан Рябошапка є повністю його людиною, то маємо ситуацію, коли Генпрокурор своїми діями і ігноруванням справи Приходька, ставить під удар ще й всенародно обраного президента на якого українці і досі покладають великі надії на зміни і оновлення країни.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ