Народний депутат України від “Слуги народу” Антон Поляков, сьогодні, звернувся до Голови Верховної Ради з заявою, про виготовлення підписних листів, щоб висловити недовіру Генпрокурору Руслану Рябошапці.

Підставою стала бездіяльність Генерального прокурора в підписанні подання на зняття недоторканості з Бориса Приходька, який є обвинувачуванний в крадіжці 2,069 мільярда гривень з ПАТ Брокбізнесбанк.

На своїй сторінці в Фейсбук Антон Поляков написав наступне і виклав фото заяви:

“Генеральний прокурор України, Руслан Рябошапка, плідно “працює” вже другий місяць. За свою бездіяльність він отримав з бюджету України місячну зарплатню більше 131000грн.! При цьому, за цей час, жодна топова справа не вирішена, а пан Рябошапка взагалі почав уникати спілкування з депутатами. Звісно, адже як пан Рябошапка може пояснити, що він вже місяць не може підписати готове подання до Верховної Ради на зняття недоторканності з депутата Приходька, який вкрав 2 мільярди гривень з Аграрного фонду України? Це дуже тяжко, – взяти ручку та поставити підпис на поданні, яке, за його ж словами лежить у нього на столі. На мої питання коли він їх підпише він не відповів. Коли я запросив його на засідання Комітету, він не прийшов. І дуже цікавий факт, що після ігнорування паном Рябошапкою своїх службових обов’язків, депутат Приходько, на якого генпрокурор не підписує подання на зняття недоторканності, почав активно голосувати за законопроекти “Слуги Народу”. Хочу сказати, що мені та ще 149 депутатам не важко, на відміну від вельмошановного Генерального прокурора України, взяти ручку та підписати бланки про висловлення недовіри Генпрокурору Рябошапці та проголосувати за це на пленарному засіданні. Адже не за такого прокурора ми голосували й бездіяльність пана Рябошапки викликає сумніви щодо його чесності, непідкупності та незаангажованості й ганьбить Президента України, який довірив йому Генеральну прокуратуру. До речі, сьогодні я звернувся до Голови Верховної Ради України з проханням невідкладно виготовити підписні листи для збору підписів про висунення недовіри Генпрокурору України”.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here