Зараз в Ніжині проходять роботи по встановленню металевого кубу, який міському бюджету обійшовся у 800 тисяч гривень. Дивовижний, за ціною куб, може стати символом курупції та ненажерливості міської влади, діяльність якої високо оцінив новообраний депутат Валерій Зуб і пообіцяв плідну співпрацю.

А в цей час ніжинці пишуть свої обурення та особливо не підбирають слів. Ігор Волосяник розмістив фото та написав на своїй сторінці в Фейсбук наступне.

“Фанфари! Занавєс! Сьогодні на арені торжество санітарів дурдома. Короче – встановлюють октаедр. Так чого це я так пафосно? Бо нас реально тримають за дебілів. Ну от чесно, я думав, що за майже мільйон, хоча б видимість зроблять дорогої штуки! Як побачив, в мене язик відняло і очі повилазили))
Отже конструкція – листи заліза, лазерним фрезером повирізані квіточки, герб, ну і різні визерунки. Скріплено це болтами з гайками на уголок (куточок), пофаробовано все якоюсь бронзовкою. В середені горітиме лампочка. Всьо!! Вся ця фігня 800 тис??!!! Ви подуріли?? Чи ми подуріли, я вже незнаю. В мене поки емоціїї від побачиного.
А, блін, в нас же мер є. Толя! Ти не припух часом? Ось так розводити бюджет на бабки? Про корисність цього хлама я вже мовчу. Як ти, Толя-мер будеш людям дивитись у вічі? Може ти і зможеш. Ну дивись.
Працівники нервують, що я їх фотографую ))”

Бачимо, що у людей і депутата Зуба зовсім різні погляди на афери мера.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ