Одіозний народний депутат, банкір Януковича, який обвинувачується у розкраданні державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень) Борис Приходько, не підтримав скасування депутатської недоторканності.

Середньостатистичний громадянин, особливо необізнанний з тонкощами законодавства не помітив, що насправді сталося. Та як, вчергове, підступно та цинічно Борис Приходько обдурив своїх виборців.

Якщо ми зайдемо на фб-сторінку пана Приходька, то від 3 вересня бачимо допис, у якому він дякує колегам та інформує, що депутатську недоторканість скасовано і він проголосував «ЗА». Однак це всього лише ширма. Адже 3 вересня 2019 року, він, разом з колегами, проголосував за виключення відповідної норми про недоторканність з Конституції. Але ж існують і інші не менш важливі нормативно-законодавчі акти, які також потрібно змінювати, для того, аби дійсно скасувати недорканість.

Йдеться про надважливе вчорашнє голосування за Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства (№1009). Адже вилучення норми про недорканість з Конституції, без внесення змін до КПК, фактично нічого не означає. Оскільки для проведення слідчих дій та подальшого вручення підозри, всерівно знадобиться дозвіл Верховної ради.

Чому Борис Приходько не проголосував за зміни та фактично не підтримав важливий Закон є тільки одне пояснення: якщо депутатську недоторканість скасують у повному обсязі, а не лише декларативно, то пан Приходько опиниться за гратами. Адже саме Приходько обвинувачується у розкраданні державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд. гривень). Однак він систематично не зявляється по цій справі до суду і фактично, щоб уникнути відповідальності він і йшов у депутати Верховної ради аби отримати недорканість, а отже і уникнути справедливого покарання.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ