Сьогодні представники «Всеукраїнського об’єднання добровольців» повідомили, що в четвер відбудеться тестування на поліграфі кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» Олега Семінського. Захід заплановано на 14.00 в автосалоні «Тойота» по проспекту Миру, 167.

Тому самому, де ще минулого тижня Семінський, в оточенні охоронців з автоматами, погодився пройти поліграф і відповісти на запитання.

А запитань до «Слуги народу» багато: як він дарував «Тойоту» Соколову, як не сплачував пайові внески, як заробляв на схемах по газу і багато іншого.

На своїй сторінці Вадим Йовенко написав таке:«УВАГА ВСІМ! За попередньою згодою кандидата в народні депутати Олега Семінського, до Чернігова приїздить висококваліфікований спеціаліст зі Всеукраїнської асоціації поліграфологів. Мета — перевірити кандидата на поліграфі й отримати відповіді на запитання, які цікавлять суспільство та виборців. Так, 11 липня о 14.00 в автосалоні «Тойота», пр-т Миру, 167, відбудеться тестування на поліграфі Олега Семінського. Запрошуємо всіх представників ЗМІ!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ