Проти кандидата в депутати Юрія Власенка порушать кримінальну справу, за замовлення ним брудної кампанії по дискредитації Людмили Бабичевої. Так, у продовж останніх тижнів вийшли замовні матеріали в інтернеті, а потім і в партійній газеті Батьківщина спрямовані на дискредитацію кандидата від “Сила і Честь” Людмили Бабичевої. Замовником брудної кампанії виявився кандидат від Батьківщини Юрій Власенко. Відповідне звернення розповсюджене на сторінці партії “Сила і Честь”.

Звернення уповноваженого по 205 виборчому округу від Політичної партії «Сила і Честь» Піонтковського Олександра Борисовича
Шановні Чернігівці!
Звертаюсь в першу чергу до вас, як людина, яка жодного дня не була при владі та посадах, ніколи не займалася політикою і не висувалася в депутати. Я, як переважна більшість із вас, втомилася від політиків, що ведуть нашу країну в прірву.
Виборча кампанія, яка розпочалася в Чернігові показала, наскільки брудна українська політика і ті, хто її зараз представляє. З перших днів ми побачили цілий шквал публікацій проти Політичної партії «Сила і Честь» та нашого кандидата по 205 округу в Чернігові Людмили Бабичевої.
Я вже розумію, що бруд який сьогодні поширюється проти Ігоря Петровича Смешка, його команди і Людмили Бабичевої – це виключно технологія політичних опонентів, які не прагнуть чесної боротьби і принципів змагальності. Я також усвідомлюю, що не має різниці наскільки ти чесна і порядна людина, ніхто не звертає уваги і на те, чоловік перед ними, чи жінка, коли мова заходить про вибори і політику. Всіх просто починають обливати брудом.
Мені сумно про це говорити, але замовниками та розповсюджувачами вищезгаданого лайна виступили представники Чернігівської Батьківщини. Я не буду перелічувати прізвища цих чоловіків в лапках. Вони навіть не достойні цього. А звертаюсь до кандидата по 205 виборчому округу від партії «Батьківщина» Власенка Юрія Дмитровича.
Хочу запитати у вас відверто – невже ви так боїтеся програти вибори жінці в обличчі Людмили Бабичевої, що з першого дня кампанії готові обливати її брудом, через ваших підлеглих і підконтрольні вам ЗМІ? Невже вам не вистачає сміливості як чоловіку і людині, що в політиці 20 років, сказати це їй в очі? Як взагалі ви можете оббріхувати жінку-кандидата маючі лідером партії жінку?
Ми з вами не знайомі, але познайомимося в правоохоронних органах де ви відповісте на всі запитання. Повідомляю Юрію Власенко і суспільству, що вчора було подано заяву на притягнення Власенка Ю.Д. до відповідальності за організацію і розповсюдження брехні проти Бабичевої Л.Г. Також, ми звернулися до правоохоронних органів відносно джерел фінансування.
Маємо і силу і честь, щоб захистити Людмилу Бабичеву!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here