Незважаючи на шокуючи факти про свою злочинну діяльність, по 206 виборчому округу. балотується діючий «народний» депутат Максим Микитась.

Микитась – це київський олігарх, мільярдер, та людина Петра Порошенко та Віктора Януковича. Саме він «прихватизував» державну корпорацію Укрбуд, причетний до тіньових будівельних схем та тендерів за якими правоохоронні органи відкрили безліч справ, але притягнути до відповідальності «народного» депутата та близького до Порошенко олігарху було неможливо.

Всі його гроші замість працювання на економіку України витікають до його офшорів. Від його дій постраждали військові Києва, яких він виселив з центру міста, а на їх землі побудував собі будинки на продаж. Його компанії нещодавно АМКУ оштрафував на сотні мільйонів гривень за махінації з тендерами. Але для нього це не кошти.

Шокує, що саме його Укрбуд побудував «сірникові коробки» під назвою дитячий табір Вікторія, а потім сам Микитась разом з Порошенко особисто розрізали стрічку на відкритті цього табору у м.Одеса з порушеннями проектування та з неякісних матеріалів, внаслідок чого згодом сталася жахлива пожежа та загинуло троє дітей! І саме ці криваві кошти він використовує для підкупу чернігівських виборців, яких він приймає за жебраків роздаючи їм продуктові набори!

Символічно, що партія Слуга Народу висунула по 206 виборчому округу довірену особу Володимира Зеленського, активіста команди ЗЕ, чернігівця Антона Полякова. Це повна протилежність Максима Микитася, людина з народу, місцевий малий підприємець, який очолює антикорупційну громадську організацію та за нашою, інсайдерською інформацією,навіть не має ніяких коштів на передвиборчу кампанію!

Тобто проти людини, яка символізує собою режим Януковича-Порошенко та тримається за депутатську недоторканість протиставили звичайного активіста команди Зеленського. Мільярдер проти жебрака.

Цікаво, чим закінчиться це протистояння, на що розраховує керівництво партії Слуга Народу та проголосують чернігівці за людину Зеленського чи за людину Порошенко-Януковича?

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ