Сьогодні, 27 червня в Чернігів проходить візит відомого письменника, телеведучого, журналіста та дуже симпатичної особистості – Дмитра  Гордона. На сьогодні він також очолює передвиборчий штаб політичної партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка.

    В ході візиту в приміщенні Чернігівського обласного філармонійного центру о 10-00 відбулась прес–конференція за участі депутатів від Чернігівщини по мажоритарних округах № 205  – Людмили Бабичевої та № 210 – Віталія Лічмана.

Людмила Бабичева, Дмитро Гордон та Віталій Лічман

Представники ЗМІ м. Чернігова та області, громадські діячи, представники підприємств, небайдужі громадяни мали змогу поставити Дмитру Гордону питання на теми соціально–економічної ситуації, культурних та екологічних викликів, виборів та інших актуальних проблем країни та регіону.

Після прес–конференції Дмитро Гордон змінив роль, він вже сам дав інтерв’ю телеканалам Чернігова та Прилук, представникам ЗМІ.

З 12 години з ним зустрілись представники громадськості Чернігова та області. Вони ставили питання та висловлювали свою власну думку щодо майбутніх виборів в парламент, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Під акомпанемент довгоочікуваного дощу в філармонійному центрі на зустрічі з видатною особистістю щиро спілкувались представники профспілок, громадських організацій, учасників АТО, представники малого та середнього бізнесу, керівники ряду  ОТГ та міської влади, небайдужі чернігівці.

Також Д. Гордон представив широкому загалу представників офісу виборчих програм партії «Сила і Честь» І. Смешко в Чернігівській області Сергія Павленка.

У другій половині дня у супроводі міського голови Владислава Атрошенко, небайдужий до нашого міста суспільний діяч, відвідав завод «ЧеЗаРа», об’єкти інфраструктури та знакові місця нашого древнього та юного Чернігова.

На завершення Дмитро Гордон щиро подякував за теплу зустріч та гостинність, виразив захоплення нашим містом та симпатію до його мешканців.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here