Об’єднання добровольців в Чернігівській області розмістило звернення до Володимира Зеленського. Все через те, що від партії Президента має йти по Чернігову одіозний бізнесмен часів Януковича Олег Семінський.

Відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського від Всеукраїнського «Об’єднання добровольців» в Чернігівській області.

Шановний пане Президенте!
Звертаємося до вас з занепокоєнням та попередженням, щодо ситуації, яка склалася навколо кандидата на висування від вашої партії по м. Чернігову. Мова йде про Олега Семінського. Не відомо, хто і як його привів до вашої команди і за які здобутки він може представляти Чернігів від вашого імені. Але, саме Ви будете нести відповідальність за нього і саме Ви втрачатимете в очах чернігівців, якщо ця людина буде йти від вашої партії.

Ви говорите про відкритість, про країну в мобільному і люди Вам вірять. Та те, що відбувається з відкритістю по висуванню кандидатів і кандидатури, які спливають, говорить про зворотні принципи, якими користуються ти, кому Ви довірили вести процеси.

Нам стало відомо з публікацій в ЗМІ про те, що по Чернігівському 205 виборчому округу від «Слуги народу» буде йти Олег Семінський. Ця інформація повністю співпала після бесіди з представниками Вашої команди в Чернігові. Вони висловлюють своє обурення, але вдіяти нічого не можуть, через колуарність висування кандидатів.

Об’єднання добровольців в даному випадку не буде стояти осторонь і розводити руками. Ми завжди займали принципову позицію в очищені влади і добивалися звільнення корумпованих посадовців Порошенка.

В даному випадку Олег Семінський для нас і в сприйнятті більшості населення Чернігова, є саме таким фрагментом корумпованої влади, яку Ви прагнете демонтувати.

Якщо Вам не відомо, то саме Семінський за всебічної підтримки колишнього голови Чернігівської ОДА Куліча прихопив родовище кварцового піску в Чернігівській області під кіпрські офшори. Саме Семінський приймав участь в оборудках з природнім газом за схемами Курченка. Саме Семінський був фігурантом тіньових схем в Нафтогазвидобуванні.

То ж пане Президенте у Вас ще є вибір. Чи насправді очистити владу і країну від корупції та корупціонерів? Чи обставитися корупціонерами і потонути в їх схемах та бруді. Ми ж зі свого боку запевняємо Вас, що в разі висунення Семінського по Чернігову, прикладемо всіх зусиль, щоб він не потрапив до Верховної Ради і не ганьбив в ній Чернігів та всю країну.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here