Про це повідомив сам журналіст Ігор Стах записавши відеозвернення до Президента та керівників правоохоронних органів.

“Друзі, дуже прошу допомогти з розповсюдженням.
Я звертаюся до Президента Зеленського, до міністра внутрішніх справ Авакова, керівника Служби безпеки України Баканова та Генерального прокурора Луценка.
Я не звертаюся до ваших представників у Чернігівській області, бо за понад 10 років вони довели свою повну недієзданість стосовно порушення закону певними представниками місцевої еліти.
Моє ім’я Ігор Стах, я є членом Національної спілки журналістів України, номер посвідчення 24715.
Вже протягом тижня я отримую численні погрози моєму здоров’ю, залякування фізичною розправою, мені створили атмосферу повного страху та абсолютної нетерпимості до моєї журналістської діяльності. Це відбувається у 2019 році, у місті Прилуки, яке знаходиться всього у 150км від Києва.
За моє висвітлення виборчої кампанії на 210 виборчому окрузі мені погрожують вбивством, згвалтуванням та остаточним вирішенням питання зі мною. Погрожують відкрито і публічно депутат Чернігівської обласної ради, її чоловік, представники місцевого осередку однієї з політичних партій та її місцеві депутати, погрожують журналісти та активісти, які усі представляють та захищають у Прилуках інтереси однієї особи, одного з народних депутатів України.
Мої звертання до поліції міста Прилуки не спричинили жодного ефекту. Зі дня на день погрози тільки ряснішають, бо їх автори відчувають свою абсолютну безкарність.
Я не відступлю і продовжу свою діяльність, оскільки сподіваюсь на закони України і на вас – тих осіб, які зобов’язані їх захищати. Якщо мої сподівання марні, то в України буде новий Ґонґадзе”.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ