Колишній очільник “Нафтогазвидобування” Олег Семінський опинився серед головних претендентів на округ 205 від “Слуги народу”. Про це стало відомо з власних джерел в штабі партії.

Нагадаємо, що в 2012 році розгорнулася війна між Нестором Шуфричем і Миколою Рудьковським за контродюль в компанії Ніфтогазвидобування, де перший мав 30%, а Рудьковський 60%. Саме тоді за дивних обставин зникає Олег Семінський, який очолював компанію і мав в ній долю 10%. Зникненням скористався Шуфрич, який відкрив проти Рудьковского кримінальну справу за вбивство Семінського. Та в 2015 Семінський з’явився і перші дні перебував під пильним наглядом Шуфрича, з яким їздив до генпрокуратури і адміністрації президента.

Наразі дана історія зійшла на нуль, а Шуфрич з Рудьковським продали свої долі ДТЕК Ахметова. Остання повідомляла в ЗМІ, що ніхто фінансових претензій з цієї угоди не має, в тому числі і Олег Семінський.

Останнім часом Олег Семінський намагався забрати родовища піску на Чернігівщині під будівництво заводу з виготовлення скла. Та у депутатів облари такий проект викликав сумніви, бо мав всі ознаки звичайного шахрайства.

Наразі Олег Семінський претендує на 205 округ від Слуги народу. Та, чи не є він сам слугою Нестора Шуфрича?

1 COMMENT

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ