Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук:

Шановні друзі!

За підтримки своїх колег, друзів, пацієнтів та більшості небайдужих громадян я прийняв рішення балотуватися на цих виборах до Верховної Ради України по 209 виборчому окрузі (місто Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони, частина Ічнянського району)

Це – моя Батьківщина! І мені болить від того, яка кількість моїх земляків шукає долі в чужині, не маючи можливості забезпечити себе вдома.

Подробиці щодо того з ким, якою програмою і що планую робити в рамках виборчої кампанії та після її завершення – повідомлю трохи згодом. Але те, що мені знадобиться ваша допомога – це беззаперечно!

Пам’ятаєте, як в інавгураційній промові президент В.Зеленський наголосив, що кожен з українців є президентом? Так ось, кожен з вас, друзі, гідний представляти Чернігівщину в парламенті. І тому я започатковую програму, яка передбачає створення в 209 виборчому окрузі 25 тисяч вакансій помічників-консультантів народного депутата України! Кожен, хто бажає приєднатися до моєї команди – запрошую!

Які можливості надає статус помічника-консультанта?

  1. Входити й перебувати у приміщеннях Верховної Ради України за пред’явленням посвідчення помічника-консультанта.
  2. Мати доступ в приміщення центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування за посвідченням помічника-консультанта.
  3. Бути присутнім на пленарних засіданнях Верховної Ради України у відведених для цього місцях.
  4. Бути присутнім на засіданнях комітетів або тимчасових спеціальних чи тимчасових слідчих комісій Верховної Ради України;
  5. Бути присутнім на засіданнях місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
  6. Оголошувати підготовлені народним депутатом України письмові пропозиції, звернення, заяви та інші документи на засіданнях місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування або подавати їх у письмовій формі.

І багато іншого!

Дехто скаже, що це неможливо! Що державний та місцевий бюрократичний апарат не дозволить зруйнувати їх монополію на ВЛАДУ!

Неправда! Це можливо і я це зроблю! Хіба не для того ми разом йдемо змінювати країну? 🙂

P.S. Подробиці щодо того, як можна до нас приєднатися – трохи згодом! Підписуйтеся на мою сторінку, залишайте коментарі та відгуки!

Слава Україні!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ