Сьогодні під будівлею Верховної Ради журналіст Сергій Головня зловив нардепа Олега Дмитренко, про що написав на своїй сторінці в Фейсбук.

Як громадський активіст та журналіст вирішив задати особисто ряд питань горе народному депутату Дмитренко Олегу.

Я озвучив ті важливі питання, які турбують суспільство. Це чому цей недодепутат через свою аграрну СТОВ «Батьківщина» захоплює аеродром в Срібному (стратегічно-військовий об’єкт і це під час війни); засіює землі, які йому докуснталтно не належать (а просто рейдернув). І найбільше життєвоважливе для людей питання, коли наведе лад зі своїм КХП в Прилуках, звідки летить шелуху від кукурудзи/соняшника та руйнує своїми зерновозами дороги Прилук!!!???

Так як Дмитренко ховається від людей, я починаючи від вівторка (пленарного тижня) вирішив його «зловити» під місцем роботи, Верховною Радою. Вівторок не має на місці роботи, середа відмітній. І тут нарешті в четвер – з’явився! За що він отримує гроші від платників податків? Робіть висновки. І тут він прийшов. Запізнився. В 10:30 тілько прийшов (початок письмової реєстрації в 9:45). На питання, які турбують мешканців Чернігівщини, він не відповів. «Нападає» словесне всяким бредом, аби тільки конкретно не відповідати.

Прийшовши в сесійний зал, коли обговорюють важливе для країни питання – інаугурація Президента, він то стоїть задом до трибуни, то клацає телефон, то постійно дзвонить комусь. Напевно рейдерські схеми, захвати земель / аеродромів важливіше для непана Дмиренка чим доля країни!

Впевнений, що мешканці Чернігівщини не дадуть більше шансів стати йому депутатом. Так як він ховається за своїм депутатським мандатом, що би не відповісти перед законом за свої махінації та рейдерства!

P. S. відразу після голосування наш недодепутат вже пішов) от такі реалії депутатського життя!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ