Нещодавні відключення гарячої води в Чернігові, через відсутність лімітів газу у Облтеплокомуненерго, призвело до цілої низки гучних заяв з боку мерії. Всі вони спрямовані в бік населення та збільшення боргів за комунальні послуги. Та насправді ситуація не така вже й одностайна, як це хочуть продемонструвати посадовці.

Справа полягає в тому, що вже шість років Облтеплокомуненерго перебуває в процедурі банкрутства. Про це свідчить запис з відкритих баз даних підприємств.

Даний факт викликає насторогу. Бо пів міста перебуває на обслуговуванні у даної структури. Ще більший подив викликає те, що засновницький капітал підприємства не перевищує 800 тисяч гривень. А це свідчить про те, що довгі роки багатомільйонним майном громади користувалася мильна бульбушка.

Співрозмовники наголошують, що банкрутство Облтеплокомуненерго є цілком свідомим. Бо як ще пояснити цілу купу сумнівних додаткових угод між Фондом коммайна та Облтеплокомуненерго, які ніколи не піддавалися аналізу. Як що це було, то місто вже давно позбавилося такого орендаря. Питання викликає і сама заборгованість підприємства, яка за не хитрими розрахунками в чотири рази перевищує борги ТехНови.

За озвученою співрозмовниками інформацією є декілька варіантів розвитку ситуації. Один з яких, це передача частини, а можливо і всього житлового фонду від Облтеплокомуненерго на обслуговування ТехНови, яка перебуває під контролем Ігора Кононенка, про що свідчать журналістські розслідування. За іншим сценарієм, має з’явитися нова структура. В будь-якому випадку за цим стоїть хтось, який має їм’я та прізвище.

Яка доля чекає комунальні котельні та саме Облтеплокомуненерго? Ці питання, на які ми обов’язково почуємо відповіді!

Далі буде.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ