За три роки на посаді голови Чернігівської облради Ігор Вдовенко зовнішньо дуже змінився. Не помітити цього не можливо.

Причина цих змін – непомірне вживання алкоголю. В облраді про пристрасть голови добре знають і позаочі називають Вдовенка – Ігор Стаканович.

Алкогольна хвороба Ігоря Станіславовича призвела до того, що радою керують всі, окрім нього, проводячи махінації з майном і коштами.

Певні депутати облради обурюються, але вдіяти нічого не можуть. “На роботі його практично не буває. Функції виконують заступники, які і керують процесами. Вдовенко, як весільний тамада, якому підсовують документи на підписання. Його треба знімати, бо і будівлю ради проп’є” – повідомив один з депутатів.

За останні місяці в облраді вже виникло декілька гучних скандалів з комунальним майном та бюджетними коштами, які пилять під потрібні фірми Мисник і Ткач.

Проти виступила Соціалістична партія, яка організувала пікет в облраді, з вимогою негайно скликати позачергову сесію. Але, Ігор Вдовенко сесію так і не скликає, а сів на стакан. Останні фото Вдовенка, які оприлюднила прес-служба ради, просто вражають. Співрозмоник з депутатського корпусу так охарактеризував стан Ігоря Станіславовича: “Він п’яниця, якого треба лікувати, а не тримати на посаді”.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ