Радник голови Чернігівської ОДА Володимир Ткач хоче стягнути з телеканалу Дитинець та голови Чернігівської міської СПУ Олега Скварського, по 50 тисяч компенсації.

Все через озвучену інформацію Олегом Скварським про продпакети, які Ткач збирав напередодні новорічних свят, наче, для передачі їх до Адміністрації Президента. Насправді, всі зібрані ковбаси, сири, напої та їнше, пішло на святкові столи. В тому числі і на святкування Дня народження Олександра Мисника в отелі Предеснянський. Виходить, що Ткач хоче отримати компенсацію за ковбасу, яку з’їв разом з Мисником на дні народження останнього.

Також, адвокат Ткача на камеру їх кишенькового сайту заявив, що кошти підуть на дитячий будинок. Але і тут Ткач збрезав. У позові жодного слова про дитячі будинки.

Нагадаємо, що Ткач в минулому році отримав зарплату у розмірі 7 мільйонів 200 тисяч гривень. А зараз, як радник, отримує по 100 тисяч на місяць. З такими статками міг би не опускатися до збирання ковбаси з підлеглих. Але, як кажуть, від жлобської натури нікуди не дінешся.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ