У Чернігові є така людина, як Волошин Євген. Певний час він позиціонував сабе як націоналіст та намагався під гаслами зблизитися з націоналістичними рухами. Не склалося. Мабуть, що відчули, чи дізналися щось про нього.

Наступною історією стала любов Волошина до міської влади та посадовців, яких він вітав зі святами та виспівував їм хвалебні оди.

Останні місяці Євген в Батьківщині і почав відпрацьовувати 300$ влаштовуючі провокації штабу Порошенка. Та подавшися до офісу Березенка, де роздавали гроші агітаторам, одразу потрапив в око співробітникам СБ.

Вже зараз стало відомо, що після цього Євген Волошин на регулярній основі зустрічається з представниками СБ, має так званого “куратора” та доповідає йому, що чує, що планується, чи що робиться.

І якщо донедавна це були лише припущення і здогадування, які обговорювалися в мережі. На кшталт, чого Волошин раптом припинив боротися з підкупом та не законною агітацією чиновників?

То нещодавно виявився факт, а потім і підтвердження його співпраці з службою безпеки.

Так 13 березня, коли Чернігів відвідував Петро Порошенко, на одному провладному сайті з’явилась провакаційна новина, що СБУ попередила замах на гаранта. Цю новину так ніхто і не підхопив, окрім однієї людини – Євгена Волошина. Саме він, 13 березня розміщує на своїй сторінці пост вдячності СБУ і виставляє фото зброї.

Тільки зараз стало відомо, що дане фото робив тільки один співробітник СБ. Зброю ніхто не вилучав, а лише проводили її огляд і перевірку дозволу. Як це фото опинилося у Волошина, здогадатися не важко.

То, чим займається Волишин в Батьківщині? Напевно, що це запитання очевидне для всіх.

Скрін сторінки Євгена Волошина

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here