Після ранкової наради в Чернігівській ОДА до СПУ в Чернігові подзвонили правоохоронці з запитанням. Чи правда, що завтра ви будете палити шини біля управління СБУ і вивидете актив партії на зустріч з Порошенко?

Офіційно повідомляємо.У Соціалістичної партії є свій кандидат в Президенти Ілля Кива і актив партії буде ходити на зустрічи лише з ним!

Палити шини і влаштовувати провокації СПУ не збирається і ніколи не планувало. В нас є послідовна позиція і дії, щодо банди яка засіла у владних кабінетах. Прізвища їх ми відкрито називаємо.

Стосовно ранкової наради, після якою виникли ці запитання.Офіційно повідомляємо, що голова Чернігівській ОДА Олександр Мисник хвора людина, яка страждає психічними розладами.

Напевно, візит Президента спричинив загострення психічних розладів і Мисник видає свої хворі фантазії, за достименні факти. Шкода, що цього не було помітно одразу. Але, збирання ним з підлеглих продовольчих наборів, давав привід придивлятися до його дій більш прискипливо.

Враховуючи стан хворого СПУ готове виділити матеріальну допомогу на проходження Мисником психіатричного обстеження та лікування.

Прес-служба СПУ в Чернігові

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ