Про психічні розлади голови Чернігівської ОДА, на передодні візиту Президента, повідомили в Чернігівській обласній організації СПУ. В повідомленні йдеть про наступне:

“Голова Чернігівської ОДА Мисник виступив замовником брудної кампанії проти Соціалістичної партії.

Після викриття Соціалістичною партією Мисника і його радника Ткача на зборі продпакетів. А потім і виступ партії проти намірів банди розпиляти 500 мільйонів. Мисник виступив замовником брудної кампанії та розповсюдження лайна в інтернеті на керівників СПУ в Чернігівській області.

Мета Мисника полягає в тому, щоб через дискредитацію зневілювати інтерес суспільства до своєї недолугої кадрової політики і злочинних намірів по збагаченню.

Також, Мисник боїться, що Президенту можуть задати запитання і вже зараз репетує, що візит може бути зірвано. А підконтрольне адміністрації видання поширює новину, що Мисник збирає нараду силовиків, аби запобігти цьому. Можна констатувати, що Миснику треба показатися лікарю і підлікувати голову. Його фантазії і кошмари, лише в його уяві. А не минучість покарання, провокує ще більше загострення психічних розладів.

Закликаємо силовиків, яких Мисник збирає на таємну нараду, з розумінням віднестися до хворої людини.

А щодо замовлень бруду, то соціалістів цим лайном від Мисника не зупинити. Ми доб’ємося позачергової сесії і задамо всі запитання, які турбують суспільство!”

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ