Скандал з розпилювання 500 мільйонів бюджетних коштів перелякав губернатора Мисника. Тепер він боїться візиту Петра Порошенка до Чернігова, бо прийдеться відповідати.

Нагадаємо, що тему з розпилу бюджету підняла Соціалістична партія в Чернігові. За повідомленням прес-служби Чернігівської СПУ переляканий Олександр Мисник намагався використати правоохоронні органи, аби придушити протест. А коли це не вдалося, розпочав брудну кампанію в інтернеті, намагаючись прикрити свої темні справи звинуваченнями соціалістів в підготовці зриву візиту Президента.

“Тваринний жах голови Чернігівської ОДА Олександра Мисника перед візитом Петра Порошенко в Чернігів не має меж. Все це через розкриття плануємого розпилу 500 мільйонів бюджетних коштів. Цей діяч Менського розливу, якого поставили показувати результат, вирішив, що влада тимчасова і треба скористатися нагодою та набити власні кишені. Мисник разом із своїм радником Ткачом і призначеним в.о. управління капітального будівництва Тишиною, почали пиляти бюджетні кошти. Перший тендер на майже 80 мільйонів вже призначено. Соціалістична партія єдина в Чернігові, хто виступив проти цього. Ми організували безстрокову акцію протесту в Чернігівській обласній раді з вимогою скликання позачергової сесії і виклик Мисника на звіт. Вже 6 березня переляканий Мисник вимагав від правоохоронців зробити все, щоб припинити акцію протесту і притягди лідерів Соціалістичної партії до відповідальності. Він не приховував, що дане питання поховає його! Не змігши використати правоохоронців, ця банда почала розміщувати проплачений бруд в інтернет ЗМІ проти керівництва Чернігівської СПУ, що партія планує зірвати візит Президента.

Офіційно повідомляємо всім зацікавленим сторонам і правоохоронним органам, що Соціалістична партія не збиралася і не планувала зривати ніяких візитів. Наша акція протесту проти дерибану бюджету Мисником, Ткачом і Тишиною є офіційною і законною. Вона триватиме до тих пір поки п’яниця Вдовенко не скличе позачергову сесію. І якщо, Президент України завітає до Чернігова і захоче дізнатися про тих, хто краде і знищує Чернігівщину, ми будемо готові до відвертої розмови в приміщенні Чернігівської обласної ради, де триватиме наш протест” повідомила Прес-служба Чернігівської СПУ

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here