З самого ранку представники Соціалістичної партії навідалися до Чернігівської обласної ради де встановили намет і висунули вимогу негайно скликати сесію. На своїй сторінці в Фейсбук СПУ розмістила наступне повідомлення.

“Соціалістична партія відкрила своє представництво в Чернігівській обласній раді та вимагає негайно скликати позачергову сесію. Ми вже не перший місяць вимагає прозорої кадрової політики. Домоглися звільнення радника Соколова. Та бачимо, що обіцяна публічність голови Чернігівської ОДА Олександра Мисника – порожні слова. Вже зараз створюються передумови розкрадання бюджету. Мисник не займається економікою, кадрами, соціальною політикою. Єдине, що його цікавить – управління капітального будівництва, куди він протяг свого кадра. А тому, має звітувати на сесії за свої дії і бездіяльність. Споглядати мовчки, як це роблять інші, ми не збираємося.

А тим часом, в облраді перелякані посадовці викликали три патрулі поліції. З годом і слідчооперативну групу. Але, приміщення належить громаді, а не якимось чиновникам. Тому наше перебування цілком законне. За дві години побачили всіх брехунів, які в один голос репетували, що не мають повноважень. Голова облради Ігор Вдовенко заспівав таку ж пісню підкреслюючи своє правове невігластво. Якщо голова не знає законів, то ми йому їх зачитаємо публічно”

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ