Ранком ми опублікували матеріал про підготовку до розпилу більше 500 мільйонів бюджетних коштів. Це відбувається через управління капітального будівництва та в інтересах Менської ПАТ “Шляхове ремонтно-будівельне управління 82”, яке пов’язано з новопризначенним керівником Андрієм Тишиною. Останнього на цю посаду тягли Олександр Мисник та його радник Володимир Ткач. http://newch.news/2019/03/06/в-чернігівській-ода-готуються-розпил/

А в обід, чернігівське інтернет видання ЧеЛайн, опублікувало новину “На Чернігівщині оголосили дорожній тендер на майже на 80 мільйонів”, що повністю підтверджує намір Мисника, Ткача і Тишини розпиляти бюджетні кошти, поки вони ще при посадах.

Вже з оголошеної тендерної документації видно, що тендер робиться під конкретну структуру і не на конкурентних засадах. Зазвичай подібні тендери дрібняться з урахуванням не великої території, щоб забезпечити конкурентні умови і зменшити ціну робіт. Та як видно, цікавить лише розпиляти і як можна швидше.

Цинізму дій нових керманичів додає той факт, що пиляти почали на кануні візиту Порошенко в Чернігів.

Нагадаємо, що через цей дерибан бюджету Соціалістична партія розпочала акцію протесту в облраді з вимогою негайно скликати позачергову сесію та встановила намет.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ