Нова команда, що зайшла в Чернігівську ОДА, готується розпиляти більше 500 мільйонів через управління капітального будівництва.

Ще від самого призначення Олександр Мисник анонсував кадрові ротації в адміністрації. Першим кроком, стало усунення від посади керівника управління капітального будівництва Богдана Нечепи та проведення службової перевірки його діяльності.

Богдан Нечепа в центрі

Результат перевірки залишається не відомий, хоча Нечепу, ще до призначення Мисника, неодноразово критикувало видання, яке належить новій команді в ОДА. З власних джерел нам стало відомо, що з Нечепою домовилися, як то кажуть «полюбовно», і він написав заяву на звільнення за власним бажанням.

І от тут виникає питання, чому не призначивши жодного заступника і не знявши інших, більш одіозних керівників управлінь, боротьба тривала за управління капітального будівництва?

Відповідь на це запитання знайшлася в бюджетних цифрах і новому призначенні, яке робилося поспіхом і в порушення процедур.

Новим керманичем управління капітального будівництва має стати Андрій Тишина, якого зараз призначили заступником з приставкою в.о. Це робиться з єдиною метою – як най швидше добратися до бюджетних коштів, які розподіляються через управління.

Джерело в ОДА пояснює – зараз початок року і на управління, як замовника робіт, підуть сотні мільйонів гривень бюджетних коштів. Тільки на ремонти доріг виділяється більше 500 мільйонів гривень. Контроль за управлінням – це контроль за бюджетними грошима і можливість швидко провести тендери і визначити потрібних переможців, як це заведено.

То, хто ж такий Андрій Тишина, що його з таким поспіхом просували в управління капітального будівництва?

Родом з Мени, як і голова Чернігівської ОДА Мисник. Останні роки працював на керівних посадах в Облавтодорі. Має чудові родинні зв’язки, які розкривають цікаву картину. Виявляється, що батько Тишини є власником Менського ПАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №82», яке випадково, останні два роки виграє чимало тендерів. Лише в минулому році ПАТ «ШРБУ №82» отримало замовлень на суму 292 мільйони. Роком раніше близько 120 мільйонів. Розквіт на замовлення, напевно, також випадково припав з роботою сина Тишини на посаді.

Успіхи ПАТ ШРБУ 82

Нам вдалося навести довідку про це підприємство і з’ясувалося, що ще в 2016 році його планували продавати, бо не було роботи. А зараз інтенсивно стягують техніку з усієї області, аби мати можливість прийняти участь в великих замовленнях. Припускаємо, що це пов’язано з призначенням Андрія Тишини на управління капітального будівництва.

І головне, що нам вдалося узнати, це те, що зараз Андрій Тишина інтенсивно готує тендери на замовлення дорожніх ремонтних робіт. Перші тендери мають відбутися вже найближчим часом і не важко припустити, під кого вони робляться.

Хапнути на останок

Виходить, що нова команда в Чернігівській ОДА, не тільки почувається, а й веде себе, як тимчасові люди. Люди, які не вірять, що їх влада прийшла на роки. Тільки таке пояснення підходить під дії Олександра Мисника і його радника Володимира Ткача. Бо якщо б було інакше, голова ОДА вже давно презентував всім, хто планується на заступників, хто на керівників управлінь, хто на глав райадміністрацій. А так, на наших очах відбувається остаточне зливання Президента, з неймовірним бажанням урвати щось на останок.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ