На Чернігівщині вже склалася катастрофічна ситуація зі знищення лісів. Інакше це і не назвати. Місцеві, хто ще може в голос говорять про геноцид.

Віктор Скоренко з Борзнянщини написав на своїй сторінці наступне: ” Чим далі – тим більше дров на станції Доч”!
Я тут виріс, мама живе в цей час в Дочі, всі люди рівня мого дитинства, юності і цьго часу, задають питання – що ЦЕ? Ліс заважає нам всім жити, він вік біологічний свій віджив, чи повернувся той хто його садив і тепер збирає врожай, чому ТАК? На цій рампі всі пам’ятають завантаження маси картоплі у вагони і лісу тоді взагалі не було, це що кінець світу, прямий геноцид лісу, що треба рубати все під корінь, чи щоб пожежа була не значною у випадку атомної війни? В кожному селі, біля кожного лісу гори лісоматеріалу, ліс став, як скляна банка – має зовні поверхню , а в середині пусто. Єдине прохання від всіх НАС, це не значить що я один написав, бо коли це я зробив то мінімум 50 чоловік промовчало, тому питання до всіх, хто цим процесом управляє: ПОЯСНІТЬ ВСІМ МЕШКАНЦЯМ ПРИЧИНУ І ХТО ЗАМОВНИК ЗНИЩЕННЯ ЛІСОВИХ МАСИВІВ, ЯКА КОРИСТЬ ВІД ЦЬОГО ПО ЯКОСТІ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ РЕШТІ ЛЮДЕЙ, тоді можливо всі зрозуміють і колись вибачать…”

Зрозуміти це, а тим більше пробачити не можливо. За інформацією з Борзни, більшість лісу, що знищується, а це 12 тисяч кубів на рік, їде до Криму. Займається цим, так звана пересиленка з півостріву і напевно, що не без домовленостей на горі. Подібна ситуація і по іншим районам області. Та от тільки там всім завідують громадяни Туреччини, які останні роки осолилися в Чернігові. Чи відомо про це владі і правоохоронним органам? Звісно, що так!

Ось така вона доля країни, яку перетворили в сировинний придаток!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ