Вчора про своє зняття з виборів на користь Гриценка заявив Андрій Садовий. Той самий, чия дружина на всю країну заявила про явдення їй маленького Ісуса. Який сказав їй, що Андрій має йти і перемагати.

https://youtu.be/0YH-6PaLJvM

Та судячі з рейтингів Садового і відмови його головного спонсора фінансувати його кампанію, Андрій втратив віру. Бог дарував йому перемогу, але Андрій Йому не повірив. Так Андрій Садовий став нульом, а міг би стати Президентом.

Інший нуль, що підтримав Гриценка, без волі останнього, став Дмитро Гнап. Той самий, що три роки ховав гроші редакції, в надії, що про них забудуть. Не забули і пригадати, коли Гнап ніс документи в ЦВК. Партія, що його делегувала – Сила людей, від Гнапа забажала його зняття, про що повідомила і ініціювала з’зд, який відбувся сьогодні. Партія Гриценка не підтримав, а от Гнап заволав, що він знімається на його користь.

Саме так і саме через сховані гроші, нульовий Гнап став другим нульом в рівнянні Гриценка.

Якщо на початку Президентської кампанії Греценка називали кандидатом Ікс, який може перемогти всіх. То з такими нулями, він має всі шанси стати третім нульом і назавжди покинути політику.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ