Облдержадміністрація повідомляє, що провела 25 лютого зустріч з громадськими організаціями, які спостерігають за виборами. Участь приймали «Опора», КВУ та «Чернігівський центр прав людини».

Представники КВУ – афілійовані з БПП ще з виборів Березенко. Нещодавно залишки авторитету організації знищено опублікованим журналістом Дубинським компроматом про роботу проти Зеленського за погодженням персонально з Петром Порошенко.

Опора має бюрократизовані мандати спостереження та діяльності – наприклад, як вона може критикувати бездіяльність МВС, якщо підписала меморандум з міністерством та навчає працівників поліції?

Громадську організацію «Народний контроль Чернігова» ніхто не запросив – хоча з часів «тарифних майданів», вона має найбільш розгалужену мережу безкоштовних активістів у Чернігові. Тобто найбільші можливості виявляти і протидіяти «мережам» підкупу виборців. Дозвіл ЦВК на здійснення спостереження, отримано ще постановою № 136 від 28 січня 2019 року.

Що цікаво, пан Мисник закликає інші органи влади не порушувати: «Голова ОДА закликав органи прокуратури, Національної поліції,  управління Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації вжити вичерпних заходів для дотримання виборчого законодавства і правопорядку на території області, а також не допустити втручання у роботу державних інформаційно-аналітичних ресурсів.»

Але забуває про відділи адміністрування та ведення Державного реєстру виборців при облдержадміністрації та райдержадміністраціях. Приховувати від громадськості стан реєстру виборців – «мертвих душ», є стратегічним завданням для фальсифікації перемоги діючого президента?

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ