Борзнянський штаб гаранта очолює аграрій Микола Пирковський. За інформацією з Борзни, він відповідає за агітаційну кампанію та розвозить гроші “агітаторам”, що збирають персональні дані.

Микола Федорович депутат Комарівської громади. Обирався на голову Комарівської ОТГ, але програв. Знаний в районі аграрій, що працює на підрозділи Української молочної компанії, яка в очевидь підконтрольна оточенню президента, що делегувала свого керівника займатися виборами.

Та відомий Микола Пирковський борзнянцям не тільки по виборам, чи аграрним справам. Він є батько колишнього радника біглого губернатора Хоменка, який в 2014 втік до Білорусі. Разом з ним поїхав і син Пирковського В’ячеслав. І якщо Хоменко пересидів в Білорусі та повернувся, так і не відповівши перед законом за свої здобутки в розкраданні області. То син Пирковського повертатися не став і все тому, що після анексії Росією Криму, він поїхав жити до Севастополю, звідки писав пасквилі у соц.мережах на свою Батьківщину!

Ось такий керівник штабу Петра Порошенка на Борзнянщині – виховав “достойного” сина, а тепер несе,в народні маси “мову, віру, армію”. До речі, штаб БПП, який знаходиться біля приміщення Нової пошти, оснащений комп’ютерною технікою і меблями, які по наказу голови РДА Проскури перевезли з кабінету колишнього керівника СІЛЬГОСПУПРАВЛІННЯ.

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here