Тільки сьогодні Новини Чернігівщини написали матеріал про захмарні зарплати чиновників Бахмацького самоврядування, як кара у вигляді гівна прилітіла на голову одного із посадовців, від “вдячних” містян.

Як написала одна з користувачів фуйсбука, в такий спосіб Жителі містечка Бахмач висловили своє бачення оцінки роботи команди Батьківщина.

Так 19 лютого небайдужі мешканці увійшли до службового кабінету т.в.о. голови райради Анатолія Бондара, який представляє ВО “Батьківщина”, і облили останнього гівном.

Схоже, лише у такий спосіб громадські активісти змогли спонукати чиновника стати ближчим до людей, звернути увагу на їхні проблеми, які, до речі, якраз і має вирішувати орган місцевого самоврядування, очолюваний ним, дарма що тимчасово. Бо досі Бондар цинічно ігнорував інтереси громади, сконцентрувавшись на лобіюванні власних. Певне, мотив у нього один: поки при владі – вкрасти якомога більше, а потім – хоч потоп! І, не боячись помилитися, можу сказати, що така стратегія характерна для абсолютної більшості представників цієї політичної сили, а найперше – для її очільниці, бо риба, як відомо, гниє з голови.

Можливо, такі методи і виглядають дещо нахабно, однак таких чинуш, як Бондар та його однопартійці, можна примусити працювати на народ лише виявами прямого народовладдя, правдивого для справжніх патріотів і страшного для ворогів нашого народу!

ПУБЛІКУВАТИ ВІДПОВІДЬ